Účastníci Školy lidských práv hodnotí akci vždy velmi kladně. Zde je výběr z  reakcí těch loňských:

  • Jde o skvělou akci, díky za její organizaci. Bez této akce bych neměl možnost lépe se poznat s tolika studenty z jiných právnických fakult, navíc v takto krásném prostředí Náměště. Hotel mi přijde zcela adekvátní a prostory pro výuku rovněž. Pokračujte v ŠLP dál, stojí to za to 🙂
  • Je to super věc! Jen tak dál!
  • Akce byla výborně zorganizovaná, nemám nic, co bych mohla vytknout.
  • Chtěla bych jen moc poděkovat. Když řeknu, že akce splnila mé očekávání, budu lhát. Akce totiž byla lepší než mé očekávání. Rozšířilo mi to obzory, sice to bylo náročné, ale ve výsledku jsem přijela odpočatá a plná obohacujících myšlenek. Celé to bylo velice finančně přínosné. Musím tedy ještě ocenit organizaci a vedení lektorů, protože vše mělo strukturu a řád. Budu chválit všude, kde budu chodit. Veliké díky!
  • Celá akce byla výborně zorganizovaná, i přes velmi nabitý program do sebe téměř vše časově zapadalo. Celkově se mi moc líbil koncept ŠLP a možnosti odjet na vzdělávací právnický týden zaměřený na jednu oblast práva. Myslím si, že vzhledem k pestrosti programu a vzácných hostů si každý našel to své. Já osobně ŠLP hodnotím jako velmi přínosnou akci. I když mám za sebou teprve 1. ročník a některé přednášky pro mě byly opravdu náročné, snažila jsem se zapojovat a učit se od svých kolegů.
  • Organizátorům, přednášejícím a účastníkům tak v konečném výsledku patří velký dík, za veškerou snahu o uskutečnění akce i přes nepříznivé podmínky. Přestože jsem byl v anketě poněkud kritický, rozhodně nevnímám žádnou část programu za zbytečnou či nepřínosnou, naopak. V konečném důsledku mi ten týden školy lidských práv hodně dal a velmi rychle utekl, nejraději bych si to ještě zopakoval :). Díky všem.
  • Moc děkuji, že se celá akce vůbec konala! Přiznám se, že jsem se bála, že bude už dopředu zrušena, pořád jsem kontrolovala mail 🙂 Děkuji, že jsem mohla být součástí tak úžasného projektu, který mi toho vážně mnoho dal, a přeji mnoho zdaru do dalších let.
  • Krásný program, byť místy velmi náročný. Skvělí lidé, se kterými šlo mluvit bez obalu i o velmi kontroverzních tématech z oboru. Krásné prostředí a atmosféra. Moc děkuji.
  • Moc děkuju za celou ŠLP, všechno bylo skvěle naplánované a zorganizované, program byl opravdu nabitý. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí (jak z řad studentů, tak lektorů) a získala nový pohled na právo. Moc děkuji za to, že takovou akci pořádáte (a už se moc těším na setkání v Táboře) :)!

Takže není nad čím váhat, co myslíte?

Letošní Škola lidských práv  proběhne ve dnech 12. – 18. září 2021 opět v hotelu Na statku v Náměšti nad Oslavou. ŠLP se mohou zúčastnit studenti ze všech ročníků všech právnických fakult v ČR i na Slovensku.

Zájemci se mohou již nyní přihlašovat k účasti!

K přihlášení slouží on-line formulář v sekci “Aktuální ročník” na webu www.skolalidskychprav.cz.

Těšíme se na vaše přihlášky a na setkání v září v Náměšti

Vítězslav Dohnal

děkan Páté právnické fakulty