Škola lidských práv 2019 hlásí plný stav. Nakonec se nám opět podařilo zcela vrchovatě naplnit kapacitu letošní ŠLP. Už není ani jedno volné místečko. Děkujeme všem, kdo pomáhali s propagací a doporučováním akce!

A přestože jsou v plném, proudu dovolené, podařilo se nám zkompletovat i program. Jsme rádi, že se do něj nově zapojí kolegové z Kanceláře vládního zmocněnce pro zastupování před ESLP, za jejichž spolupráci děkujeme. Jako novinku zařazujeme panelovou diskusi k připravovaným zásadním změnám ve stavebním právu. A dále sázíme na osvědčená témata a lektory, účastníci se tedy mohou těšit např. na Kateřinu Šimáčkovou, Maxem Tomoszka, Martina Kopu, Veroniku Ježkovou nebo Magdu Faltovou. Jako večerní host zavítá mezi studenty opět Anna Šabatová a nově také Josef Baxa (kompletní program najdete pod tímto textem).

Budeme rádi, pokud vás projekt Škola lidských práv zaujme natolik, že se jej rozhodnete podpořit finančně. Svou finanční podporu můžete zaslat buď přímo na účet projektu č. 283 339 644 / 0300 nebo kartou či PayU prostřednictvím platební brány https://www.darujme.cz/projekt/1201074

Vítězslav Dohnal