Škola lidských práv 2018 v Náměšti nad Oslavou je  úspěšně za námi. Proč si myslíme, že úspěšně? Protože se účastníkům podle jejich vlastních slov moc líbila. V hodnotících dotaznících o ní napsali:

  • “Chvála a samá chvála. Moc si vážím toho, že se takové akce konají a že jste si s tím dali práci. Prosím, pokračujte v tom, komunikujte s bývalými účastníky a pomáhejte mladým lidem v jejich cestě být lepšími lidmi, advokáty, soudci… Člověk si uvědomí velké množství věcí a je velmi obohacující strávit týden s lidmi, kteří se zajímají o podobné otázky, a když máte někoho, kdo vám na ně dokáže odpovídat. 🙂 Děkuji, děkuji, děkuji. Jste skvělí.”
  • “Už nevím co více ještě dodat. Jsem moc rád, že sem se mohl zúčastnit.”
  • “Moc děkuji za možnost se ŠLP účastnit, byl to pro mne velmi příjemný týden. Ráda jsem se seznámila jak s ostatními studenty, tak s odborníky z praxe a konkrétními tématy. Co se programu týče, byla jsem s ním velmi spokojená – jen bych možná ocenila maličko delší přestávky, a to i vzhledem k tomu, že polední i večerní pauzu skoro celou zabralo čekání na jídlo. Ke konci týdne jsem už byla velmi vyčerpaná,což bylo znát na soustředění. Ale to je jen drobnost. Každopádně držím palce do dalších let!.”
  • “Díky, že šlp existuje!”
  • “Výborné podujatie!”
  • “Ocenila bych možná malý společný výlet někdy přes týden pro odreagování, ale chápu, že organizačně to není moc možné.”
  • “Moc děkuji za celou akci a kéž by takových podobných bylo k dispozici víc (nejen na problematiku lidských práv).”
  • “Velmi oceňuji večerní neformální besedy s hosty, ty člověka dokáží inspirovat daleko více než celý program během dne.”
  • “Přiznávám, že jsem v průběhu kurzu občas zatoužila po delším odpočinku, kurz byl intenzivní. Uznávám ale, že za tak krátkou dobu s tak napěchovaným programem nejde oddechový čas příliš prodloužit. Zároveň si myslím, že by byla veliká škoda od čehokoli z programu upustit. Proto si myslím, že by plánovaní akce mělo i do příště zůstat nezměněné. Vše bylo do posledního detailu dokonalé a pečlivě zorganizované. Jsem moc ráda, že jsem se alespoň na tak krátkou dobu mohla stát součástí Školy lidských práv.”
  • “Místo bylo perfektní, organizace a zajištění všeho také (ať už hostů, či právě místa). Také oceňuji to, že nikdo z pracovníků neměl problém s nočním programem, což by jinde mohl být problém. Ze všeho jsem nadšená a veliké poděkování za tuto akci.”

Děkujeme za podporu všem přispěvatelům, mezi nimi  hlavnímu partnerovi, kterým byla advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS
Vítězslav Dohnal